Üye girişi - Üye Ol  
Anasayfa |  Sık Kullanılanlara Ekle |  Anasayfam Yap | İletişim 29 Mayıs 2023 Pazartesi  18:53 
    SÖZLÜK (Test yayını)  
    Bisiklet Grupları  
    velESBİD Eskişehir Bisiklet Derneği
    PAB (Perşembe Akşamı Bisikletçileri Eskişehir)
    Dorlion Bisiklet Grubu
    Dorlion Pedal Girls
    Bisikletliler Derneği Eskişehir Temsilciliği
    Esbike (Eskişehir Bisiklet Topluluğu)
    Twitterda Eskişehir Bisiklet  
    Bisiklet Dünyası (TV Prg.)  
    Eskişehir Bisiklet Turları  
    Ziyaretçi Defteri  
    Seri İlanlar  
    Foto Galeri  


    Bisiklet Kiralama ( 1 )  
    Bisiklet Satış Mağazaları ( 4 )  
    Bisiklet Tamir-Bakım-Servis ( 5 )  
    Outdoor & Kamp Malzemeleri ( 0 )  


   Etkinlik
   Genel
   Gerekli Bilgiler
   Parkurlar

Foto Galeri

 
Karda Bisiklet
 
 
 
Karda Bisiklet
 
 
 
 
 
 
Yağmurda Bisiklet
 
 
 
 
 

 

 
 Bisiklet Grupları
velESBİD Eskişehir Bisiklet Derneği   |   PAB (Perşembe Akşamı Bisikletçileri Eskişehir)   |   Dorlion Bisiklet Grubu   |   Dorlion Pedal Girls   |   Bisikletliler Derneği Eskişehir Temsilciliği   |   Esbike (Eskişehir Bisiklet Topluluğu)
 

DORLİON BİSİKLET GRUBU – ESKİŞEHİR

Bisiklet yüzyıllar öncesinden gelen bir ulaşım aracıdır. Dünyadaki ilk bisiklet 1839 yılında İngiltere ‘de Kirkpatrick Macmillan tarafından yapılmıştır.

Hiç şüphesiz hem fiziksel bir aktivite hem de ruhsal rahatlama aracıdır ki insana en iyi gelen yönlerinden biri de budur.. Pedallamanın sınırsızlığı düşüncelerin sonsuzluğu gibidir.. Pedalladıkça hafifler ruhunuz.. Rüzgarı hissetmenin verdiği mutluk, doğanın o eşsiz güzelliklerini görmenin hazzı ile birleşince sınırsız bir huzura dönüşür.. Her birimiz farklı yerlerden gelen farklı bireyleriz, hayatlarımızın içinde bunca farklı şeye rağmen bisiklet; tüm bu farklılıkları bir kenara bırakıp bir arada olmamızı ve hep birlikte aynı mutluluğu duymamızı sağlayan vazgeçilmezimizdir.

Dorlion Bisiklet Grubu 09.04.2017 tarihinde kurulmuştur. Dorlion Bisiklet Grubu, bisiklet bireysel bir araç olsa da birlikte yapılan sürüşlerin, sürüşler esnasında yapılan sohbetlerin, duyulan mutluluğu ve doğal görsel şölenin verdiği huzuru kat kat arttırdığının bilincindedir. Dorlion Bisiklet Grubu, bireysellikten öte aile sıcaklığında, dost tadında, birlik ve beraberlik içinde her kesimden herkesin, bir sınıf ve zümre ayrımı olmaksızın, eğlence ve sporun bir arada yapılabileceğini düşünmekte ve bunu kendine amaç edinerek turlar yapmayı benimsemektedir.Kurulduğu tarihten bu yana kuruluş ilkeleri arasında ilk sırayı alan birlik ve beraberlik, tüm katılımcıların aynı aile sıcaklığını duyduğu, paylaşımların bu çerçevede daha samimi ve yürekten olduğunu hissettiği, dostluğun ve saygının yitirilmeden sağlığa ve spora eğlencenin de dahil edilebileceğini birebir yaşatan turlar düzenlemiş ve düzenlemeye devam edecektir.Dorlion Bisiklet Grubu, sevginin saygı ile bütünleştiği, bireyselliğin birliktelik ile büyüdüğü, sosyal sorumluluk projelerini de kapsayan, eğlencenin de eksik olmadığı, gerek şehir içi gerekse şehir dışı turlar düzenlemektedir ve düzenlemeye devam edecektir.

 

DORLİON BİSİKLET GRUBU  YÖNETİMİ

 

Facebook linki: https://www.facebook.com/groups/284912211949225/

 

 
 
Dorlion Bisiklet Grubu
 
 
  online ziyaretçi: 6
online üye: 0
829.985 Ziyaretçi

eskisehirreklam.com